ROLEX SIKÇA SORULAN SORULAR


Type caption for image (optional)
 • Nereden bir Rolex saat alabilirim?

  Sorulan diğer sorular: “Rolex nereden alınır?” / “Rolex saatler nerede satılır?” / “En yakın Rolex satış noktasını nasıl bulabilirim?”

  Yeni ve gerçek Rolex saatler yalnızca, Rolex saatinizin orijinalliğini ve beş yıllık uluslararası garantisini temin eden Resmî Rolex Satış Noktaları tarafından satılır. Resmî Rolex Satış Noktaları ağı, dünya çapında 100’den fazla ülkeyi kapsar. Uğur SAAT Rolex markasının Ankara’daki tek ve yekili satış ağıdır.

 • Bir Rolex saatin orijinal olduğundan nasıl emin olabilirim?

  Sorulan diğer sorular: “Bir Rolex’in orijinal olduğu nasıl anlaşılır?” / “Bir Rolex saatin gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılır?” / “Bir Rolex’in sahte olduğunu nasıl anlayabilirim?”

  Rolex saatler yalnızca, Rolex saat satışında ve bakımında yetkili Resmî Rolex Satış Noktaları’ndan satın alınmalıdır. Gerekli beceri, eğitim, uzmanlık ve özel ekipmanları sayesinde satış temsilcileri, Rolex saatinizin her bir parçasının orijinalliğini ve uzun vadeli güvenilirliğini garanti eder.

 • Resmî Rolex Satış Noktaları’nı nasıl tanıyabilirim?

  Sorulan diğer sorular:“Bir Rolex satış noktasının yetkili olduğundan nasıl emin olabilirim?” / “Rolex alınabilecek en iyi yer neresi?” / “Nerede bir Resmî Rolex Satış Noktası bulabilirim?”

  Mağazada ya da internet sitesinde bulunan resmî Rolex plaketi, bir Rolex Satış Noktası’nın yetkili olduğunun kanıtıdır. Rolex.com üzerinde, Resmî Rolex Satış Noktaları’nın ve Servis Merkezleri’nin tam listesini bulabilirsiniz. Uğur Saat’te bu resmi satış bayilerinden biridir.

 • Rolex saat fiyatlarını nereden öğrenebilirim?

  Sorulan diğer sorular:“Bir Rolex’in fiyatı nedir?” / “En pahalı Rolex kaç para?” / “En ucuz Rolex saatler hangileri?”

  Rolex saatlerin büyük bir kısmının tavsiye edilen satış fiyatları, pek çok ülkede rolex.com üzerinde bulunabilir. Belirli modellerin fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 • Saatin mevcut olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

  Sorulan diğer sorular: “İstediğim saat hangi Rolex mağazasında var?” / “Belirli bir modelin Resmî Rolex Satış Noktası’nda mevcut olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

  Lütfen en yakın Resmî Rolex Satış Noktası ile iletişime geçin. Bu temsilciler, Rolex saatinizi seçmenizde size yardımcı olabilecek en uygun kişilerdir. Bölgenizde bulabileceğiniz Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilirler.

  Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak üretim kapasitemizi sınırlamaktadır ve zaman zaman saatlerimize olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır. Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır. Resmî Rolex Satış Bayisi olan Uğur Saatten, mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

 • Rolex garantisi neleri kapsar?

  Sorulan diğer sorular:“Rolex garantisine neler dahildir?” / “Rolex garantisi ne kadar süre geçerlidir?” / “Rolex garantisi uluslararası mıdır?”

  Rolex, saatlerinin satın alınma tarihinden itibaren beş yıl süreyle düzgün çalışacağını garanti eder. Rolex garantisi, aksamların zamanla eskimesi neticesinde oluşan yıpranmaları (özellikle de metal olmayan bilezik ve kayışlardaki yıpranmaları) ve hatalı kullanımdan kaynaklanan hasarları kapsamaz. Saatin kaybolması veya çalınması da garanti kapsamı dışındadır. Rolex tarafından üretilmeyen parçaların ve aksesuarların saatinize eklenmesi veya saat aksamının bu tip parçalarla değiştirilmesi garantiyi geçersiz kılar. Garanti yalnızca şu koşullarda geçerlidir: (1) Saat, bir Resmî Rolex Satış Noktası tarafından satılmış olmalıdır. (2) Garanti kartı, satış esnasında Resmî Rolex Satış Temsilcisi tarafından tamamen doldurulmuş olmalıdır. (3) Garanti kartı saatle birlikte bir Resmî Rolex Satış Noktası’na ya da Servis Merkezi’ne teslim edilmelidir. Üçüncü şahısların saate yapacağı her türlü müdahale garantiyi geçersiz kılar.

 • Bir Rolex saat kaç yıl garantilidir?

  Sorulan diğer sorular:“Bir Rolex’in garantisi ne kadar sürelidir?” / “Rolex saatler ömür boyu mu garantilidir?” /“Bir Rolex saatin ömrü nedir?”

  Rolex, saatlerinin hassasiyetini ve güvenilirliğini garanti etmek adına, her saati montaj işlemi sonrasında bir dizi zorlu teste tabi tutar. Sıkı kalite güvencemize olan güvenimiz sayesinde, markanın Resmî Satış Noktaları’ndan birinden alınan tüm yeni Rolex saatlerle beraber 5 yıllık bir uluslararası garanti sunmaktayız.

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.