YENİ ROLEX SAATLERİ 2021


Rolex, benzersiz saatçilik uzmanlığıyla hayata geçirilen en yeni kreasyonları sunuyor. Bu saatler bizi en derin mağaralardan en yüksek dağ zirvelerine, güneş sisteminin dış alanlarından izole edilmiş kutup bölgelerine ve son derece hassas teknolojiden titiz zanaatkarlığa kadar götürüyor. Coğrafi, teknik veya estetik sizi bir maceraya davet eden saatlerdir.


ttps://www.youtube.com/watch?v=C6Fu2RvArm

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://ugursaat.com.tr/Rolex/Saatler/datejust/m126200-0020

Type caption for image (optional)
Type caption for image (optional)
Type caption for image (optional)


Type caption for image (optional)

OYSTER PERPETUAL DATEJUST 36

Oyster Perpetual Datejust 36'nın yeni versiyonları, "palmiye" ve "yivli" motifli yeni kadranlara sahiptir. Palmiye motifi yemyeşil, canlı tropikal ormanları çağrıştırırken yivli motif, markanın imza niteliğindeki estetik tarzlarından biri haline gelen çeşitli Rolex çerçevelerde bulunan deseni sergiliyor.

Palmiye motifi yeni saatlerin üçünde görülebilir. İlkinde, Oystersteel çelikten yapılmış ve bir Oyster bilezik ile donatılmış olan desen, zeytin yeşili bir kadran üzerinde mevcuttur. Ayrıca ikinci saatin altın kadranını, Oystersteel çelik ile 18 kt sarı altını bir araya getiren sarı Rolesor versiyonunu ve Oyster çelik ile 18 kt Everose'u birleştiren üçüncü saatin gümüş kadranı olan Everose Rolesor versiyonunu süslüyor. altın, bir Jubilee bileziğinde.

Yivli motif, son saatin altın kadranında bulunur - başka bir sarı Rolesor versiyonu - bu kez bir Jubilee bilezikle birlikte. Yivli kadranın gümüş ve parlak mavi renkleri de mevcuttur.

Palmiye motifi yemyeşil, canlı tropikal ormanları çağrıştırırken yivli motif, markanın imza niteliğindeki estetik tarzlarından biri haline gelen çeşitli Rolex çerçevelerde bulunan deseni sergiliyor.