Type caption for image (optional)

En cesur maceracılar tarafından seçilen sembolik modeller yaratma konusundaki itibarını temel alan Tudor, bu yıl çift zaman dilimi özelliğine sahip tamamen yeni bir model olan Black Bay Pro'yu sunuyor. Black Bay serisinde, ikonik Black Bay GMT modeli artık sıcak renklere ve vintage bir dokunuşa sahip bir S&G (Steel & Gold) versiyonunda da mevcuttur; Black Bay Chrono S&G için yeni versiyonlar sunuldu; ve TUDOR Royal serisi. TUDOR, kıvrımlı tasarıma ve Üretim kalibrelerine sahip Black Bay 31, 36, 39 ve 41 S&G modellerini de tanıtıyor.

BLACK BAY PRO

TUDOR, yepyeni bir estetiğe sahip yeni bir teknik model sunuyor. Black Bay Pro adlı model, 39 milimetre çapa, sabit çelik bezele ve yerleşik GMT işlevine sahip Üretim Kalibresine sahiptir.

Type caption for image (optional)

Black Bay Pro, başka bir saat dilimindeki saati kaybetmeden yerel saati kuran teknik bir komplikasyon olan çift saat dilimi özelliğine sahip tamamen yeni bir modeldir. Kompakt, sağlam ve sportif bu model birçok benzersiz estetik ayrıntıya sahiptir ve TUDOR'un tarihi boyunca profesyoneller için ürettiği teknik saatlerin ruhunu kutlar. 24 saatlik dereceli saten fırçalanmış sabit çerçevesi ve 24 saatlik sarı “Kar Tanesi” ibresiyle tanınan Black Bay Pro, yerleşik GMT işlevine sahip TUDOR Üretim Kalibre MT5652 tarafından desteklenmektedir.

Type caption for image (optional)

BLACK BAY GMT S&G

Entegre Üretim Kalibresi GMT'ye sahip ikonik Black Bay GMT modelinin artık sıcak renkler ve nostaljik bir dokunuşa sahip S&G (Çelik ve Altın) versiyonu da mevcuttur.

Black Bay GMT S&G, birden fazla zaman dilimine sahip bir modeldir ve diğer iki zaman dilimindeki zamanı gözden kaçırmadan yerel saati kuran oldukça işlevsel bir komplikasyondur. Gündüz ve geceyi temsil eden iki renkli, 24 saat kademeli dönen çerçevesiyle tanınan Black Bay GMT S&G, aynı zamanda bu saatçilik işlevinin tarihine ince bir estetik selam verir.