1. ROLEX
  2. Rolex Koleksiyonu
  3. Rolex Cellini
  4. m50509-0016

Rolex

Cellini

Model Kasası
39 mm, 18 kt beyaz altın, cilalı rötuş
Modelin bulunma durumu
REFERANS
50509
MODEL KASASI
39 mm, 18 kt beyaz altın, cilalı rötuş
ÇERÇEVE
Çift çerçeve, bombeli ve yivli
SU GEÇİRMEZLİK
50 metre / 165 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma
KALİBRE
3132, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 48 saat
BİLEZİK
Deri kayış
KADRAN
Beyaz
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Cellini m50509-0016
Beyaz kadran

Beyaz kadran

Cellini Time modelinin sade ve net kadranı klasik saat işçiliğinin ebedî kurallarına bağlı kalırken bir yandan da bu kuralları zarif bir modernlikle yeniden yorumlar. Yeniden biçimlendirilmiş ve uzatılmış aplike saat imleri, kadranın merkezine doğru taşınan ve ibrelerin ucuna yaklaştırılan bir dakika göstergesiyle bölünmüştür. Tüm Rolex saatlerde olduğu gibi, aplikeler ve Rolex tacı 18 kt altından yapılmıştır.

BOMBELİ VE YİVLİ ÇERÇEVE

BOMBELİ VE YİVLİ ÇERÇEVE

Cellini modelinin yuvarlak şekli, klasik 39 mm çapı ve Rolex’in kendi dökümhanesinde hazırlanmış yalnızca 18 kt altından kasaları geleneğin simgesidir; şık kasa kulakları, cilalı finisaj ve biri bombeli, ikincisi özenle yivlenmiş çift çerçeve ise saate seçkin bir hava katar. Rolex’in sembolik bir özelliği olan bu yiv, eski dönemlerdeki gibi bombeli olan vidalı arka kasada da yer alır.

18 kt beyaz altın

18 kt beyaz altın

Kendi özel dökümhanesini işleten Rolex, en yüksek kalitede 18 kt altın alaşımları dökebilme konusunda rakipsizdir. Eklenen gümüş, bakır, platin veya paladyum oranlarına göre farklı 18 kt altın türleri elde edilir: sarı, pembe veya beyaz. Bunlar ancak en saf metallerle oluşturulur ve altının kaliteye gösterilen büyük özenle şekillendirilmesinden önce, marka bünyesinde bulunan son teknoloji ekipmanlara sahip laboratuvarlarda titizlikle incelenir. Rolex'in mükemmelliğe bağlılığı ilk adımdan itibaren başlar.

MODELİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak üretim kapasitemizi sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.

Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Cellini koleksiyonu, geleneksel saatlerin sonsuz zarafetini çağdaş bir dokunuşla sunarken, Rolex uzmanlığını ve titizlik gerektiren standartları, saat işçiliği mirasını en zaman dışı formuna yükselten bir yaklaşımla birleştirir.

KLASİK SAAT

Rolex Cellini

Tüm modelleri görüntüle

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
‭Uğur Saat ‬ mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal et

*Zorunlu alanlar

TEŞEKKÜRLER

Rolex'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mesajınız başarıyla gönderildi.
Temsilcilerimizden biri talebinizi inceleyecek ve size en kısa sürede bir yanıt gönderecek.

Bir hata oluştu, daha sonra tekrar deneyin!

Kapat

Lütfen bekleyiniz
mesajınız gönderiliyor


Mesajınız gönderilmiştir.
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Mesajınız gönderilirken hata oluştu!
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.