1. ROLEX
  2. Rolex Koleksiyonu
  3. Rolex Sea-Dweller
  4. m126603-0001

Rolex

Sea-Dweller

Model Kasası
Oyster, 43 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın
Modelin bulunma durumu
REFERANS
126603
MODEL KASASI
Oyster, 43 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın
ÇERÇEVE
Tek yöne döndürülebilir, 60 dakika dereceli, çizilmeye karşı dayanıklı seramik Cerachrom, altın kaplama rakamlar ve derecelendirmeler
SU GEÇİRMEZLİK
1.220 metre / 4.000 fit su geçirmezlik, helyum tahliye valfi
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma
KALİBRE
3235, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, düz üç parçalı bağlantı
KADRAN
Siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Sea-Dweller m126603-0001
SERAMİK ÇERÇEVE VE PARLAK GÖSTERGE

SERAMİK ÇERÇEVE VE PARLAK GÖSTERGE

Sea-Dweller modelinin 60 dakika dereceli, tek yöne döndürülebilir çerçevesi sayesinde dalgıçlar dalış ve dekompresyon sürelerini hassasiyetle ve güvenle denetleyebilirler. Bu çerçeve, Rolex tarafından çizilmeye dayanıklı seramikten üretilen ve rengi mor ötesi ışınlardan etkilenmeyen patentli bir siyah Cerachrom diskle donatılmıştır. Dereceler, PVD (Fiziksel Buhar Biriktirme) yöntemiyle ince bir altın tabakasıyla kaplanmıştır. Şık siyah kadran, karanlık şartlarda mükemmel okunurluk için uzun ömürlü mavi bir ışıltı yayan parlak bir malzemeyle doldurulmuş geniş Chromalight saat imlerine ve ibrelere sahiptir.

SİYAH KADRAN

SİYAH KADRAN

Sea-Dweller modelinin siyah kadranı, Rolex profesyonel modellerine özgü geniş ibrelere ve saat imlerine sahiptir. Kadran üzerine sarı renkte kazınmış “Sea-Dweller” ibaresi, 18 kt sarı altının rengini öne çıkarır. Sea-Dweller 2017 yılında güncellendiğinde bu harfler, orijinal modele gönderme olarak kırmızı idi. Kadrandaki yenilikçi Chromalight tekniği, karanlık ortamlarda görünürlük sınırlarını zorlar. Özel mavi parıltısı, standart parlak malzemelerden hemen hemen iki kat daha uzun sürerek sekiz saate kadar homojen bir parlaklık sağlar.

Sarı Rolesor

Sarı Rolesor

Parlaklığı ve asaletiyle göz dolduran altın. Dayanıklılığı ve güvenilirliği artıran çelik. En iyi özelliklerini uyumlu bir şekilde birleştiren iki madde. Rolex'e özgün Rolesor, 1930'ların başlarından beri Rolex modellerinde yer almaktadır ve 1933 yılında ticari marka olarak tescillenmiştir. Oyster koleksiyonunun göze çarpan temel ögelerinden biridir.

MODELİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak üretim kapasitemizi sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.

Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Derinlerin fethi için Rolex: Dalış profesyonelleriyle uzun yıllar süren iş birliğinin meyvesi olan bu saatlerden Oyster Perpetual Sea-Dweller modeli 4.000 fit derinliğe kadar (1.220 metre), Oyster Perpetual Rolex Deepsea modeliyse 12.800 fit (3.900 metre) derinliğe kadar su geçirmezdir.

DERİNLERİ FETHEDEN SAAT

Rolex Sea-Dweller

Tüm modelleri görüntüle

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
‭Uğur Saat ‬ mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal et

*Zorunlu alanlar

TEŞEKKÜRLER

Rolex'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mesajınız başarıyla gönderildi.
Temsilcilerimizden biri talebinizi inceleyecek ve size en kısa sürede bir yanıt gönderecek.

Bir hata oluştu, daha sonra tekrar deneyin!

Kapat

Lütfen bekleyiniz
mesajınız gönderiliyor


Mesajınız gönderilmiştir.
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Mesajınız gönderilirken hata oluştu!
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.