Rolex Saatinizin Servisi

DAYANIKLILIK GARANTİSİ

Sürekliliğie yönelik tasarımlar

Rolex saatler, sürekli olmak için tasarlanır ve üretilir. Bir Rolex saatin tasarlanmasından atölyeden çıktığı ana kadarki gelişiminin ve üretiminin her aşamasında tek bir kritik koşula riayet edilir: kalite. Bunun sonucu olarak bir Rolex saatin, ne kadar süre çalışmaya devam edeceğinin, bir nesilden diğerine aktarılmasının ve birden fazla hayat yaşamasının sınırı yoktur.

Rolex Saatinizin Servisi - Yetkili Rolex Servisi | Ankara - Uğur Saat

BİR UZMAN GÖRÜŞÜ ALIN

Bakımların üzerinden yıllar geçince, saatiniz en titiz dikkati hak eder. Rolex Yetkili Servis Merkezi olan Uğur Saat, size birinci sınıf bir satış sonrası servis sunmayı amaçlamaktadır. Saat ustalarımızın zorlayıcı standartları ve uzmanlıkları sayesinde Rolex saatiniz, muhteşem güvenilirliği ve olağanüstü güzelliği ile işlevlerini uzun yıllar yerine getirmeye devam edebilir.

UĞUR SAAT MERKEZİNDE ROLEX SERVİSİ

UĞUR SAAT MERKEZİNDE ROLEX SERVİSİ

Uğur Saat, profesyonellikten ve uzmanlıktan asla ödün vermeyen, itinayla seçilmiş, Rolex tarafından eğitilmiş saat ustalarından oluşan ağın bir parçası olmaktan gurur duyar. Biz burada, Rolex atölyesinden çıkan her bir saatin orijinal işlevsel ve estetik özelliklerine sadık kalmasını sağlamak üzere tasarlanmış Rolex Servis Prosedürü’nü izleriz.

YETKİLİ SERVİS MERKEZİNİZ

YETKİLİ SERVİS MERKEZİNİZ

Son teknoloji atölyelerimizdeki saat ustaları, katı mükemmeliyet kriterlerine göre eğitilir ve düzenli olarak değerlendirmeye tabi tutulur. Bileziğin uzunluğunun ayarlanmasından tarihî bir saatin bakımına kadar, bir Rolex saate yönelik her türlü servis işlemi, Uğur Saat merkezinde güvenle gerçekleştirilir.

ROLEX SERVİS PROSEDÜRÜ

ROLEX SERVİS PROSEDÜRÜ

Rolex servi̇s prosedürü, Rolex atölyesinden çıkan her saatin, orijinal, fonksi̇yonel ve estetik özelliklerine sadık kalmasını sağlayacak doğrultuda tasarlanmıştır. Her bir mekanizmanın bakımı eksiksiz yapılır, her bir kasa ve bilezik, parlaklığını yenilemek için özenle yeniden cilalanır. Zamanı göstermedeki doğruluk ve su geçirmezlik, bir Rolex saatten haklı olarak beklediğiniz kalite seviyesini ve güvenilirliği garanti etmek için titizlikle test edilir.

Daha fazlası
İKİ YILLIK SERVİS GARANTİSİ

İKİ YILLIK SERVİS GARANTİSİ

Tam bir bakımın ardından, Rolex saatiniz iki yıllık Servis Garantisi kapsamındadır. Bu garanti, kaza veya saatin hatalı kullanımından kaynaklanan hasarları veya bozulmaları içermemektedir. Rolex tarafından yetkilendirilmemiş bir üçüncü şahsın müdahalesi veya Rolex tarafından üretilmemiş parçaların ya da aksesuarların saate eklenmesi Servis Garantisi’ni geçersiz kılacaktır.

UĞUR SAAT İLE İLETİŞİME GEÇİN

UĞUR SAAT İLE İLETİŞİME GEÇİN

Rolex saatinizin servisi
Bize ulaşın